Naučte se anglicky online

Online kurz anglického jazyka

Se skutečnými učiteli v živých třídách

Kurz angličtiny

Online kurz angličtiny se skutečnými učiteli pro všechny úrovně výuky od A1 do C2

Pokud máte pocit, že byste se měli učit angličtinu, máte pravdu! Nejlepší způsob, jak se naučit jazyk, je co nejčastěji mluvit s lidmi, který ho používají od narození. To vám umožní co nejdříve začít myslet “v angličtině” a získat správný přízvuk.

Certifikovali jsme učitele, pro které je angičtina rodný jazyk, aby komunikovali se studenty buď individuálně, nebo v malých skupinách, v pohodlném online prostředí. Tak, abyste mohli přizpůsobit studium svému životnímu stylu. Dodržujeme standardy společného evropského referenčního rámce pro jazyky, takže si můžete být jisti, že se učíte angličtinu na mezinárodně uznávaných úrovních jazykových dovedností.

Živé třídy v malých skupinách

Interaktivní virtuální učebny

Třídy pro každý typ studenta

Učitelé angličtiny jsou rodilý mluvčí

Skupinové a soukromé kurzy online

Skupinové kurzy vedou lektoři ve svém rodném jazyce – angličtině, trvají 60 minut a obvykle mají 5 studentů. Jsou organizovány podle úrovně a zájmů účastníků s cílem dosáhnout nejlepší možné výsledky vzdělávání pro každého. Během vyučování učitel povzbuzuje každého studenta, aby se zúčastnil a postupoval.

V našich 60 minutových soukromých lekcích se můžete intenzivně učit prostřednictvím soukromého učitele přes Skype ™. Zaměřujeme se na individuální úroveň, zájmy a cíle každého studenta, proto jsou soukromé hodiny nejúčinnější způsob, jak dosáhnete impozantní výsledky vzdělávání za kratší čas. Váš učitel připraví lekci na základě vašich osobních potřeb a během kurzu dostanete přímé vysvětlení, opravu a zpětnou vazbu, abyste okamžitě zlepšili své jazykové dovednosti.

Proč se učit anglicky?
A jako?

Anglický jazyk je nejlepším nástrojem pro komunikaci po celém světě. Je to jazyk, který se lidé ve většině zemí světa učí jako druhý jazyk a stal se tak nejrozšířenějším jazykem na světě. Angličtina je mateřským jazykem internetu a tak globálně natrefíte na většinu webových stránek napsaných v angličtině. Je to jazyk, ve kterém mnohé firmy komunikují a obchodují. Jazyk, ve kterém můžete vyjádřit, co potřebujete a pravděpodobně vám bude někdo rozumět.

Nastavte si celý průběh kurzu podle sebe. Naše metoda podporuje individuální vzdělávání, protože na rozdíl od tradičních jazykových škol vás nenutí do strnulého vzdělávacího plánu. Můžete se učit kdykoli budete chtít, přijít do třídy, která vás zaujme a učit se vlastním tempem.

Naučte se angličtinu online. Leckdy, kdekoliv!

Co říkají studenti

Jak začít kurz angličtiny

Vytvořte si bezplatný uživatelský účet

Vyberte si náročnost jazykového kurzu

kdykoliv můžete náročnost kurzu změnit

Vyberte si virtuální třídu a začněte s kurzem

Po absolvování celého kurzu získáte certifikát

podle náročnosti kurzu získáte certifikát od A1 po C2, který odpovídá mezinárodním normám a je v souladu s CEFR

Po kliknutí na tlačítko začít kurz, budete přesměrováni do aplikace Lingoda.